Workout Tips – Video : Best bikini fitness 2017 Eesti karikavõistlused. fotoViktorBurkivski

2268

Best bikini fitness 2017 Eesti karikavõistlused. fotoViktorBurkivski

Video

Description

video Best bikini fitness 2017 Eesti karikavõistlused. Tallinn . 29. aprillil toimusid Salme Kultuurikeskuses Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis.
Enim võistlejaid oli bikiinifitnessi erinevates kategooriates:
Noorte bikiinfitnessi karikavõitja tiitli võttis Brenda Brigitta Vettik (HC Gym)
Juunioride kategooria võitjaks tuli Arida Muru (Arctic Sport Club), 2. koht Julia Tšižova (HC Gym), 3. koht Liis Marian Toomse (Arctic Sport Club).
Mastersite arvestuses oli parim Mari Pukk (Tallink Fitness), 2. koht Julija Želobetski (MyFitness), 3. koht Julia Smoli (Sparta Spordiklubi)
Kõige lühema bikiinifitnessi kategooria, -160cm võidu võttis Jekaterina Remets (Sparta Spordiklubi), 2. koht Katarina Kallikorm (HC Gym), 3. koht Merili Jesaar (Sparta Spordiklubi).
-163cm võitjaks tuli Janika Aavamägi (Arctic Sport Club), 2. koht Jevgenia Salak (HC Gym) ning 3. koht Alina Buzõgina (HC Gym)
-166cm võit läks Helena Mangile (Sparta Spordiklubi) ning pikkuskategooria, 2. koht Anna Fedorova (MyFitness), 3. koht Julianna Giorgadze (Arigato Spordiklubi)
-169cm esimese koha võttis Agne Kiviselg (Spa&Sport), 2. koht Anna-Liisa Loorits (Sparta Spordiklubi), 3. koht Anneli Vestel (MyFitness).
Enim võistlejaid oli bikiinifitnessi pikkuskategoorias +169cm, kus tuli võitjaks Jane Tammearu (Reval-Sport), 2. koht Nele Narjanen (Arigato Spordiklubi), 3. koht Betti Nigul (Tallink Fitness).
Absoluutselt parimaks bikiinifitnessis kuulutati Jekaterina Remets.